
Tego można było się spodziewać. Kiedy Rockstar ogłosił ceny GTA 6, rozpętała się prawdziwa burza. Za grę trzeba będzie bowiem zapłacić jak za zboże, a niektórzy – czyli oczywiście Polacy – zapłacą jeszcze więcej.
Czytaj dalej „POLSCY GRACZE KROJENI NA KASĘ! O co chodzi z tymi cenami za GTA 6? (Grand Theft Auto VI)”








