
Co tam jakieś Avengers: Doomsaday, skoro lada moment w kinach pojawi się nowy Spider-Man.
Czytaj dalej „HYPE JEST OGROMNY. Spider-Man: Brand New Day BIJE REKORDY I WIELKIE HITY OSTATNICH LAT”
Co tam jakieś Avengers: Doomsaday, skoro lada moment w kinach pojawi się nowy Spider-Man.
Czytaj dalej „HYPE JEST OGROMNY. Spider-Man: Brand New Day BIJE REKORDY I WIELKIE HITY OSTATNICH LAT”
Czy można robić gorszą robotę dla swojego filmu niż to miało miejsce z Rachel Zegler i Śnieżką?
Czytaj dalej „GORSZA OD RACHEL ZEGLER? Milly Alcock oskarżana o ciągnięcie Supergirl NA DNO”
Pierwszy odcinek 3 sezonu Rodu Smoka za nami i… no ciężko go ocenić jednoznacznie.
Czytaj dalej „HOUSE OF THE DRAGON Sezon 3 Odcinek 1. Były szumne zapowiedzi, ale CZY SIĘ UDAŁO? (Ród Smoka)”
No cóż, może i jesteśmy do bani, ale przynajmniej nasz Wiedźmin pomógł w redukcji śladu węglowego i był super ekologiczny.
Czytaj dalej „CO TU SIĘ DZIEJE?! Wiedźmin co prawda JEST DO BANI i zaliczył porażkę, ale Netflix i tak się chwali”
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że 3. sezon Rodu Smoka będzie naprawdę wielki. I nie chodzi nawet o pierwsze recenzje i wstępne wrażenia wybrańców, ale o to, co zgodnie z oryginalną historią powinniśmy w tym właśnie sezonie zobaczyć.
Czytaj dalej „SZYKUJE SIĘ PETARDA? 3. sezon Rodu Smoka MOŻE WBIĆ NAS W FOTELE (House of the Dragon, HBO Max)”
Czy to już czas na pierwszego trans Bonda? Czy świat jest już gotowy na nowe otwarcie popularnej serii i nowe wcielenie agenta 007?
Czytaj dalej „JAMES BOND BĘDZIE TRANS? Cała lista kandydatów i Elliot Page na czele. CZY ŚWIAT JEST GOTOWY?”
Co mogą fani? Ano mogą wykładać kasę na bilety, gadżety oraz streaming. Mogą również chwalić, ale w żadnym wypadku nie powinni krytykować, bo wtedy stają się toksycznymi osobami. A więc „proszę nic złego nie mówić”, nawet jeśli wyprodukujemy totalnego gniota. Nie chcemy przecież takich hejterów, którzy tylko i wyłącznie czekają na to, by monetyzować sobie te wszystkie złe emocje.
Czytaj dalej „„Nie podoba się? NIE OGLĄDAJ I NIE KRYTYKUJ!” Znowu wszystkiemu winni są TOKSYCZNI FANI”
Co by było, gdyby? Jedziemy z drugim odcinkiem naszej nowej serii o Grze o Tron. Tym razem na warsztat bierzemy Neda Starka i jego fatalną (chociaż było tego dużo więcej) decyzję, która wpłynęła na wiele zdarzeń.
Czytaj dalej „FATALNA DECYZJA. Gra o Tron mogła potoczyć się inaczej, ale Ned Stark DOKONAŁ NAJGORSZEGO WYBORU”
No i proszę, aktywiści pogrzebali kolejne wielkie uniwersum.
Czytaj dalej „TO KONIEC DOCTORA WHO. Agresywna ideologia i plucie na fanów ZABIŁY LEGENDĘ POPKULTURY”