„Nie podoba się? NIE OGLĄDAJ I NIE KRYTYKUJ!” Znowu wszystkiemu winni są TOKSYCZNI FANI

Co mogą fani? Ano mogą wykładać kasę na bilety, gadżety oraz streaming. Mogą również chwalić, ale w żadnym wypadku nie powinni krytykować, bo wtedy stają się toksycznymi osobami. A więc „proszę nic złego nie mówić”, nawet jeśli wyprodukujemy totalnego gniota. Nie chcemy przecież takich hejterów, którzy tylko i wyłącznie czekają na to, by monetyzować sobie te wszystkie złe emocje.

Czytaj dalej „„Nie podoba się? NIE OGLĄDAJ I NIE KRYTYKUJ!” Znowu wszystkiemu winni są TOKSYCZNI FANI”

CÓŻ ZA PIĘKNA PORAŻKA! Feminizm, atakowanie fanów i brak pomysłu. NOWE STAR WARS NA ZAKRĘCIE

Odłożony na półkę? Zamrożony? A może już definitywnie martwy? Coraz więcej wskazuje na to, że nowy film Star Wars z Rey jako bohaterką, nie doczeka się za szybko finalizacji. Może i dobrze, bo umówmy się, to nie rokowało zbyt dobrze.

Czytaj dalej „CÓŻ ZA PIĘKNA PORAŻKA! Feminizm, atakowanie fanów i brak pomysłu. NOWE STAR WARS NA ZAKRĘCIE”