wallpaper2you_299856

Każdy z nas ma takie chwile, kiedy lubi się zanurzyć we wspomnienia i powspominać stare, dobre czasy. W niezwykle zacnym gronie (Rafał, Krzysiek, Grzegorz i pewna szara eminencja) uznaliśmy, że warto wskoczyć do tego oceanu nostalgii wspólnie i cofnąć się w przeszłość do czasów, kiedy zaczynaliśmy swoje przygody z szeroko pojętnym światem gier. 

Jako, że bardzo dobrze pamiętamy okres, kiedy gier komputerowych, czy tych z wczesnych konsol (u nas była to m.in. oldschoolowa Sega) nie traktowało się jeszcze tak poważnie jak dzisiaj, to wspominki zaczęliśmy właśnie od tego okresu. Podczas dyskusji poruszyliśmy temat różnych platform, wielu gatunków i tych pozycji, które zajmują w naszych serduchach dość szczególne miejsca.

Kto z Was nie pamięta początków serii Tomb Raider? Kto nie grał w legendarną FIFĘ 98 i nie próbował pisać swojej własnej opowieści z takimi tytułami jak Buldur’s Gate, Fallout, Icewind, Neverwinter czy Bioshock? Kto nie ogrywał prostego DSJ-a, kolejnych edycji Wormsów, a podczas wakacji nie leczył odcisków po godzinach spędzonych na Mortalu czy Tekkenie w położonych przy plażach salonach gier?

No właśnie, skoro jest nas tak wielu, to zapraszamy do odsłuchania podcastu ;]

Ważne: W tym odcinku nie poruszamy oczywiście tematu Diablo i Gothica, ponieważ te gry miały swoje solowe odsłony na 300Kultura, a bardzo możliwe, że Gothic 2 doczeka się także osobnego filmu.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s