oklada_deaths

Ktoś mógł sobie pomyśleć, że skoro Gra o Tron już się zakończyła, to poruszanie dalej tej tematyki jest nikomu niepotrzebne i nie ma większego sensu. My, na 300 Kultura mamy jednak zgoła odmienne zdanie w tej kwestii i ani myślimy, by rezygnować z eksplorowania tego świata, choćby dla własnej przyjemności. W tej właśnie konwencji zrodził się pomysł, by stworzyć listę najbardziej pamiętnych śmierci w GoT i nie zastanawiając się zbyt długo, przeszliśmy do działania.

Wiadomo, wszelkiej maści rankingi, topki i zestawienia to kwestia mocno subiektywna, a jeśli mówimy o czymś takim jak klasyfikowanie śmierci, to już w ogóle. Każdy z nas ma przecież inną wrażliwość, każdy w odmienny sposób przeżywał odejście tego czy innego bohatera.

Z drugiej jednak strony, taki ranking to idealna płaszczyzna do wywiązania się ciekawej dyskusji, co wiemy już z doświadczenia chociażby z faktu, że takowa się toczyła (i toczy nadal) pod filmem z serii TOP 10 z uniwersum Harry’ego Pottera. Kto wie, być może tu będzie podobnie ;]

Tyle słowem wstępu, wszystko bowiem co najważniejsze, znajdziecie w filmie. Na ile nasz ranking jest zgodny z Waszymi odczuciami? Śmierci, której postaci żałowaliście najbardziej, a która wywołała u Was największy szok? Tradycyjnie, zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s