Czy serial WandaVision zmienił układ sił w superbohaterskim świecie? Jakie niesie ze sobą konsekwencje dla całego MCU? Recenzujemy, spekulujemy i snujemy domysły.

Od początku było wiadomo, że wszystkie seriale MCU będą powiązane z filmami czwartej fazy, a to co się w nich wydarzy, będzie mieć znaczenie dla całego świata. Co w takim razie mówi nam WandaVision? Okazuje się, że otwiera mnóstwo furtek, ale niekoniecznie udziela nam odpowiedzi na najbardziej intrygujące pytania.

Nietuzinkowe podejście do tematu sprowadza się koniec końców do podążenia bezpieczną marvelowską ścieżką, ale jak się okazuje, ta wydeptana i sprawdzona droga nie zawodzi, a dziewięcioodcinkowa podróż w głąb traumy Wandy ogląda się jednym tchem, poświęcając czas między kolejnym odcinkami na spekulacje i domysły.

A jak to wyglądało w Waszym przypadku? WandaVision przypadł Wam do gustu? Oczekiwaliście lepszego finału? No i w końcu, czy spodziewaliście się pojawienia jakiegoś spektakularnego wroga? Sekcja komentarzy jest tradycyjnie do Waszej dyspozycji 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s