Iron Anniversary, czyli Żelazna Rocznica. Jak pierwszy sezon Gry o Tron prezentuje się z perspektywy 10 lat od swojej premiery? Zapraszamy na nasz specjalny materiał z okazji tej ważnej rocznicy.


Pierwszy odcinek Game of Thrones ukazał się dokładnie 17 kwietnia 2011 roku i od razu można było wyczuć, że oto zaczyna się coś niezwykłego. Coś co już na zawsze odmieni oblicze telewizji i popkultury. Może się wydawać, że HBO zabrało nas w tą podróż zaledwie kilka tygodni temu, ale przecież minęła już cała dekada.

Jak wspominamy ten pierwszy sezon? W jakich okolicznościach go oglądaliśmy? Co zapamiętaliśmy i dlaczego ma on tak wielkie znaczenie? Właśnie o tym wszystkim rozmawiamy w jubileuszowym filmie. Oczywiste jest także, że taka okoliczność wymagała specjalnych warunków, dlatego całość nagraliśmy w nowym studio. Jak wrażenia?

Jak Wy wspominacie ten pierwszy sezon? Co Was ujęło w Grze o Tron? Jakie są Wasze ulubione sceny? Koniecznie podzielcie się tym w sekcji komentarzy i przy okazji bardzo gorąco prosimy Was o łapki, tak żeby powalczyć nieco z algorytmem 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s