
No to jak to w końcu jest z tą Supergirl? Film się udał, czy jak to wielu mówi, wyszła raczej z niego „super porażka”?
Czytaj dalej „CZY TO MOGŁO SIĘ UDAĆ? Supergirl to film, który MIAŁ POTENCJAŁ na dużo więcej”
No to jak to w końcu jest z tą Supergirl? Film się udał, czy jak to wielu mówi, wyszła raczej z niego „super porażka”?
Czytaj dalej „CZY TO MOGŁO SIĘ UDAĆ? Supergirl to film, który MIAŁ POTENCJAŁ na dużo więcej”