No to jak to w końcu jest z tą Supergirl? Film się udał, czy jak to wielu mówi, wyszła raczej z niego „super porażka”?

Pierwszy recenzje były dość słabe, no więc trzeba było przekonać się na własnej skórze co tam nam James Gunn ugotował po dość ciekawym Supermanie.

Oglądaliście? 🤔

Dodaj komentarz