analiza_okladka8sezon

Finałowy sezon Gry o Tron zbliża się wielkimi krokami. Do 14 kwietnia pozostało już niewiele czasu i nic dziwnego, że HBO zdecydowało się na wypuszczenie pierwszego pełnoprawnego trailera. Czego możemy się z niego dowiedzieć? Czy autorzy zdradzają nam to w jaki sposób cała opowieść się zakończy? Tego wszystkiego dowiecie się z naszej gorącej analizy.

Atmosfera przed ostatnim sezonem była podgrzewana od wielu tygodni, ale kiedy na światło dzienne wychodzi zwiastun, to wiedz, że jesteśmy już bardzo blisko. HBO nie bawi się w półśrodki i proponuje nam naprawdę bardzo porządnie przygotowaną zajawkę. Z jednej strony rozstawia pionki na szachownicy, wyjaśnia kilka spraw i rozwiewa niektóre wątpliwości. Z drugiej jednak stawia kolejne pytania, intryguje i sprawia, że można na plecach poczuć gęsią skórkę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym omówieniem / analizą. Jest to robota „na szybko” i „na gorąco”, więc możliwe, że nie wszystkie smaczki udało się wyłapać. Nie musicie się jednak obawiać, jeśli nie w tym materiale, to w kolejnych (także w Westerowskich Impresjach) będziemy uzupełniać luki i starać się dopasować klocki rozrzucone przez Martina i twórców serialu do siebie.

Tradycyjnie już czekamy na Wasze teorie i prognozy. Liczymy na naprawdę gorącą dyskusję ;]

WINTER IS HERE!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s