podcast_sezon8_okladka1

Od zakończenia ósmego sezonu Gry o Tron minęło kilka dni, dlatego można było już na spokojnie porozmawiać o tym, jaki on był. Dobry (no przecież wiemy, że nie), zły (no niestety szału nie było), co nam nie pasowało, a z czego ten finał zapamiętamy?

Skala oczekiwań wobec ostatniego sezonu była ogromna, ale inaczej po prostu być nie mogło. Zamykaliśmy ważny rozdział w historii popkultury i mimo tego, że twórcy nie mieli materiałów źródłowych, to liczyliśmy na to, że dostaniemy pamiętny i mocny finał.

Jak się jednak okazało, poza pojedynczymi scenami, ciekawymi ujęciami i efektownymi sekwencjami w poszczególnych odcinkach, trudno – patrząc na całość – ocenić ten sezon pozytywnie. Od strony fabularnej i logicznej, to niestety…

…no ale ok, nie będziemy zdradzać więcej. Wszystkie nasze przemyślenia na temat zakończenie i ostatniego sezonu Gry o Tron znajdziecie w filmie ;]

Oprócz standardowego zaproszenia do dyskusji, jesteśmy również otwarci na Wasze pytania. Wywołano nas do tablicy, a my odpowiadamy ;] Pytajcie o wszystko, co jest związane z GOT, a my postaramy się odpowiedzieć w specjalnym odcinku z cyklu Q&A. Komentarze pod filmem, na blogu i naszych kanałach społecznościowych są więc do Waszej dyspozycji.

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s