Pierwszy odcinek 3 sezonu Rodu Smoka za nami i… no ciężko go ocenić jednoznacznie.

Było sporo naprawdę świetnych momentów, było porządne granie na emocjach, ale było także całe mnóstwo zmian, które chyba nie do końca dobrze zagrały.

Widzieliście już? Wpadajcie na kanał podyskutować, bo naprawdę jest o czym 😉

Dodaj komentarz