
Tego można było się spodziewać. Kiedy Rockstar ogłosił ceny GTA 6, rozpętała się prawdziwa burza. Za grę trzeba będzie bowiem zapłacić jak za zboże, a niektórzy – czyli oczywiście Polacy – zapłacą jeszcze więcej.
Niestety, ale tylko w kilku krajach na świecie kroi się graczy na większe pieniądze. Problem w tym, że nie ma to znaczenia w kontekście absolutnie pewnego sukcesu gry.
Zapraszamy do dyskusji 😉