
Prognozowano słabe wyniki i marne zainteresowanie. Mówiono o tym, że to film bez większego sensu. No i co?
Czytaj dalej „TO NIE MA SENSU. The Mandalorian & Grogu, czyli produkt (nie film), KTÓRY NISZCZY STAR WARS?”
Prognozowano słabe wyniki i marne zainteresowanie. Mówiono o tym, że to film bez większego sensu. No i co?
Czytaj dalej „TO NIE MA SENSU. The Mandalorian & Grogu, czyli produkt (nie film), KTÓRY NISZCZY STAR WARS?”
Tego można się było spodziewać. Pojawia się krytyka castingu do roli Heleny w Odysei Nolana (nie mylić z krytyką samej aktorki) i od razu wyciągane są działa rasizmu.
Czytaj dalej „ZGŁUPIELI DO RESZTY. Grecka kultura pochodzi z Afryki, a HELENA BYŁA CZARNA (The Odyssey)”
Potwierdził się informacje o tym, że Lupita Nyong’o zagra Helenę w filmie „Odyseja” od Christophera Nolana.
Czytaj dalej
Odyseja od Nolana, to film, na który czeka chyba każdy. Mamy w końcu epicką opowieść, mamy reżysera, który wie jak się w to gra, ale… szczerze, materiały, którymi ten film się promuje nie napawają optymizmem.
Czytaj dalej „O CO TU CHODZI? The Odyssey Nolana ma być hitem, a oferuje CRINGE I TANDETĘ (Odyseja)”
Drama o żart z zaimków w zwiastunie Strasznego Filmu 6 doczekała się swojego ciągu dalszego.
Czytaj dalej „OSOBY Z ZAIMKAMI KONTRATAKUJĄ? Z tego Straszny Film 6 NIE MOŻE SOBIE ŻARTOWAĆ! (Scary Movie 6)”
Stygmatyzowanie ludzi chorych na zespół Tourette’a? Wycieranie sobie gęby koniecznością empatii i rasizmem?
Czytaj dalej „MASKI OPADŁY. Karta rasizmu tym razem NIE ZADZIAŁAŁA I NIKT NIE UWIERZYŁ w odgrywanie ofiary”
Czy we współczesnych czasach jest możliwość zrobienia filmu choćby zbliżonego poziomem i rozmachem do Władcy Pierścieni?
Czytaj dalej „Tego NIE DA SIĘ POWTÓRZYĆ! Nikt już NIE ZBLIŻY SIĘ do poziomu Władcy Pierścieni Petera Jacksona”
Jeśli ktoś myśli, że to larmo wokół obsady głównych bohaterów w filmowej adaptacji Zeldy jest przypadkowe, to musimy go rozczarować.
Czytaj dalej „IDEOLOGIA WESZŁA ZA MOCNO. Ponowny płacz o BIOLOGICZNĄ KOBIETĘ w roli Zeldy (The Legend of Zelda)”
Czy Jurassic World Odrodzenie to wybitny film? Absolutnie nie. Czy jest dużo lepszy od tego, co zaproponowano nam w poprzedniej trylogii? Oczywiście i jak pokazują nam wyniki finansowe, ludzie nadal chcą chodzić do kina na filmy o dinozaurach.
Czytaj dalej „NADAL KOCHAMY DINOZAURY, ale… czy Jurassic World Rebirth TO DOBRY FILM?”
Jak to w końcu jest z tą Balleriną? Całe to rozszerzenie uniwersum Johna Wicka finalnie się udało czy niekoniecznie? Jak wypadła Ana de Armas i w końcu – czy film był dokładnie tym, czego się spodziewaliśmy?
Czytaj dalej „CZY TO MOGŁO SIĘ UDAĆ? Ballerina. Z uniwersum Johna Wicka JEST PIĘKNA I ABSURDALNA ZARAZEM”