tapeta-plakat-z-serialu-science-fiction-westworld111111

Pierwszy sezon serialu Westworld ze stajni HBO zrobił na nas ogromne wrażenie. To była produkcja przemyślana w każdym, nawet najmniejszym detalu, która nie brała jeńców i wciągała bez reszty. Przy okazji startu drugiego sezonu, na który musieliśmy czekać dwa lata, postanowiliśmy przypomnieć wydarzenia z „jedynki”, usystematyzować pewne fakty, a także podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi dalszej fabuły.

Jest oczywiście spojlerowo, ale zakładamy, że jeśli ktoś szuka w sieci materiałów podprowadzających pod drugi sezon, to pierwszy ma już w małym paluszku.

Cały podcast podzieliliśmy na trzy segmenty:

Pierwszy – Tu jaramy się geniuszem twórców i wychwalamy Westworld pod niebiosa, dowodząc, że to jeden z lepszych seriali ostatnich lat.

Drugi – Przypominamy to co wydarzyło się w pierwszym sezonie, układamy wszystkie elementy w pewną całość i robimy ładnie wprowadzenie do „dwójeczki”. Przy okazji z miną greckich filozofów zastanawiamy się nad sensem człowieczeństwa i możliwością uzyskania przez androidy świadomości.

Trzeci – Nasze mądre i te nieco bardziej hardcorowe pomysły na to, co będzie się działo w najbliższych tygodniach. A obstawiamy, że dziać się będzie bardzo dużo.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s