oklada_winterfell

Za nami dwa z sześciu odcinków ostatniego sezonu Gry o Tron, a to oznacza, że minęła już 1/3 całości i jesteśmy coraz bliżej końca. Coraz bliżej ostatecznych rozstrzygnięć. Jednym z najważniejszych (a być może tym najważniejszym) wydarzeniem całej sagi będzie to co wydarzy się w trzecim epizodzie, podczas którego będziemy mogli śledzić wielką bitwę pod Winterfell.

Nie mogło więc zabraknąć naszych spekulacji na temat tego, co nas czeka, a zakładamy, że będzie to epicki epizod, po którym nie pozostanie nam nic innego jak zbierać szczęki z podłogi i ronić łzy po ulubionych bohaterach (chusteczki już przygotowane).

Co się jednak może zdarzyć pod murami Winterfell / w samej twierdzy? Jaki plan ma Nocy Król (który przecież nie jest frajerem) i czy ponownie przechytrzy wszystkich rywali? A może siłom sprzymierzonym uda się wciągnąć go w pułapkę i ostatecznie pokonać zimowa armię? O tym wszystkim rozmawiamy w tym materiale.

Przed spekulacjami na temat samej bitwy w kilku słowach podsumowaliśmy również wszystko to, co wydarzyło się we wspomnianych dwóch wcześniejszych odcinkach.

Zapraszamy do dyskusji ;]

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s