maxresdefault.jpg

Idziemy za ciosem i po całkiem pozytywnym (wielkie dzięki tym wszystkim, którym chciało się napisać kilka ciepłych słów!) przyjęciu pierwszego odcinka serii „W ocenie nostalgii”, uznaliśmy, że nadszedł najwyższy czas, by podać do stołu drugi epizod. Tym razem powspominaliśmy sobie czas spędzony z pierwszą częścią sagi Gothic.

Jeśli tu trafiliście, to zapewne tak jak my,  mocno ogrywaliście grę od chłopaków z Piranha Bytes. Od jej premiery minęło dobrych kilkanaście lat, technika poszła w górę, ludzie zaczęli latać w kosmos… a nie, to nie ta historia. W każdym razie, mimo tego, że pierwsze przejścia Gothica w naszym wykonaniu pamiętają odległe czasy, to pamięć o wydarzeniach z Górniczej Doliny i starcia pomiędzy obozami nadal jest świeża.

Żeby powspominać stare dobre czasy spotkali się ze sobą Diego, Milten i Gorn. Niestety, za mikrofonem nie pojawił się Lester, ale tak się składa, że mieliśmy problem z tym, by znaleźć łysego gościa w sukience, który dodatkowo znałby się na rzeczy (i nie, wcale nie chodzi o skręcanie bagiennego ziela). Do studia wszedł za to Bezimienny, który niczym prawdziwa szara eminencja przysłuchiwał się wszystkiemu z boku.

Jeżeli jesteście ciekawi, o czym dokładnie rozmawiali ze sobą starzy przyjaciele, którzy spędzili mnóstwo czasu za barierą, to zapraszamy do oglądania i słuchania ;]

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s