
No cóż, może i jesteśmy do bani, ale przynajmniej nasz Wiedźmin pomógł w redukcji śladu węglowego i był super ekologiczny.
Czytaj dalej „CO TU SIĘ DZIEJE?! Wiedźmin co prawda JEST DO BANI i zaliczył porażkę, ale Netflix i tak się chwali”
No cóż, może i jesteśmy do bani, ale przynajmniej nasz Wiedźmin pomógł w redukcji śladu węglowego i był super ekologiczny.
Czytaj dalej „CO TU SIĘ DZIEJE?! Wiedźmin co prawda JEST DO BANI i zaliczył porażkę, ale Netflix i tak się chwali”
Co mogą fani? Ano mogą wykładać kasę na bilety, gadżety oraz streaming. Mogą również chwalić, ale w żadnym wypadku nie powinni krytykować, bo wtedy stają się toksycznymi osobami. A więc „proszę nic złego nie mówić”, nawet jeśli wyprodukujemy totalnego gniota. Nie chcemy przecież takich hejterów, którzy tylko i wyłącznie czekają na to, by monetyzować sobie te wszystkie złe emocje.
Czytaj dalej „„Nie podoba się? NIE OGLĄDAJ I NIE KRYTYKUJ!” Znowu wszystkiemu winni są TOKSYCZNI FANI”
Mamy to… i to już oficjalnie! Potwierdzono, że dostaniemy wyczekiwany, trzeci pełnoprawny dodatek do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Będzie on nosił tytuł „Pieśnie przeszłości” i ukaże się w przyszłym roku.
Czytaj dalej „OFICJALNIE: MAMY TO! Potwierdzono PIEŚNI PRZESZŁOŚCI, a więc kolejny dodatek do WIEDŹMINA 3”
No i chciałoby się zapytać – gdzie ten trzeci dodatek do Wiedźmina Dziki Gon? ![]()

Romans w grach spod szyldu Wiedźmina ma spore znaczenie. Dość dobrze się o tym przekonaliśmy przy okazji rywalizacji fandomu w temacie wyboru Triss i Yennefer.
Czytaj dalej „TRISS CZY YENNEFER? Romans w Wiedźminie ma znaczenie. Co więc czeka CIRI W NOWEJ GRZE?”
No i jak tam Wasze wrażenia po finalnym pokazie The Blood of Dawnwalker?
Czytaj dalej „Ciekawe mechaniki i kontrowersyjne pomysły. JESTEM KUPIONY The Blood of Dawnwalker”
Można było podejść do opowieści Sapkowskiego z szacunkiem i w miarę na poważnie? Ano można było. Netflix wolał jednak robić po swojemu i dlatego przyjdzie mu to za płacić.
Czytaj dalej „SZACH-MAT PARTACZE. Netflix i Hissrich narobili na własny dywan i WIEDŹMIN JUŻ Z TEGO NIE WYJDZIE”
Finałowy sezon Wiedźmin będzie w stanie zmazać plamę z czterech wcześniejszych? Cóż to za nowy rodzaj bzdur i oparów absurdu się tu nam serwuje?
Czytaj dalej „Wiedźmin w OPARACH ABSURDU. O jakim RATOWANIU DZIEDZICTWA przez Netflix tu mówimy? (The Witcher)”
Czy bunt przeciwko kiepskim ekranizacjom znanych dzieł przestanie być domenę jedynie fanów i jakichś wymyślonych grifterów? Kto wie. Coraz więcej znanych autorów także zaczyna się sprzeciwiać temu, co wiedzący wszyscy lepiej twórcy robią z ich dziełami.
Czytaj dalej „DOŚĆ TEGO! Bunt autorów przeciwko FATALNYM ADAPTACJOM. Czas najwyższy, bo dochodzimy do ściany”
Czy Netflix karmi widzów, w tym także tych najmłodszych, ideologicznym przekazem? Ano karmi i to już nie jest tak, że mówi o tym jeden z drugim na jakichś kanałach o popkulturze. Sprawa stała się tak paląca i tak widoczna, że trafiła nawet przed oblicze amerykańskiego Senatu.
Czytaj dalej „MASKI POWOLI OPADAJĄ. Klęska w starciu z faktami i danymi, czyli JAK NETFLIX KARMI LUDZI IDEOLOGIĄ”